Atletizmi Geliştirme Projesi İl Seçmeleri Tamamlandı

Atletizmi Geliştirme Projesi il seçmeleri tamamlandı.

Atletizmi Geliştirme Projesi İl Seçmeleri Tamamlandı
  • 13 Mart 2019, Çarşamba 15:44

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programı doğrultusunda Atletizmi Geliştirme Projesi Kros yarışmaları il ve ilçe seçmeleri yapılarak 30 Mart 2019 tarihinde Trabzon ilinde yapılacak 2. Kademe bölge yarışmasına katılacak il takımını belirleyen final yarışmasına il ve ilçelerimizden öğrenci sporcularımızın katılımı ile 13 Mart 2019 tarihinde saat 10.30 da ilimiz Yenişehir stadında yapıldı.

Yarışmada dereceye giren sporcularımızın madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit ATALAY tarafında verilerek 30 Mart 2019 tarihinde Trabzon ilinde yapılacak 2. Kademe bölge yarışmalarına katılacak sporcularımıza başarı dileklerinde bulundu.

Dereceye Giren sporcularımız;

 
Türkiye Atletizm Federasyonu
Atletizmi Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları
GÜMÜŞHANE İL TAKIMI
2007 – 2008 DOĞUMLU         KIZLAR      1500 METRE      
S.N. Göğüs No Adı ve Soyadı İli-Okul Adı Takım
1   SUDENUR ŞAHİN Salyazı İmam Hatip Orta Okulu  
2   ZEYNEP MUHÇU Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu  
3   REYHAN SANCAK Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu  
4   ŞEYDANUR CAN Köse 60. Yıl YIBO  
5   RUMEYSA ÇAKICI Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu  
6   RAZANUR KESLER Köse 60. Yıl YIBO  
         
2007 – 2008 DOĞUMLU ERKEKLER  1500 METRE  
S.N. Göğüs No Adı ve Soyadı İli-Okul Adı Takım
1   SERKAN KARA Gümüşhane Atatürk Orta Okulu T
2   ŞAFAK ŞAYIK Kürtün Üçtaş YİBO T
3   BERAT ŞİMŞEK Gkale YİBO T
4   YUSUF CAN KARATAY Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok. T
5   EHMET EREN EDİZ Köse 60. Yıl YIBO T
6   EKREM ÖZDEMİR Kürtün Cumhuriyet Orta Okulu T
         
2005 – 2006 DOĞUMLU KIZLAR      2000 METRE    
S.N. Göğüs No Adı ve Soyadı İli-Okul Adı Takım
1   BUSE DURMUŞ Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok. T
2   DUYGU ÇAKICI Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu T
3   RÜMEYSA KUVVETLİ Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu T
4   BEYZANUR KURT Köse 60. Yıl YIBO T
5   MELİKE KAYA Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu T
6   GÜLÜZAR YAVUZ Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu T
         
2005 – 2006 DOĞUMLU ERKEKLER    2000 METRE        
S.N. Göğüs No Adı ve Soyadı İli-Okul Adı Takım
1   ERBİL TOKLU Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok. T
2   RECEP KURT Maraşal Çakmak Sosyal Blimler Lisesi T
3   MURAT TEN Kürtün Vali Gazi Şimşek Orta Okulu T
4   HALİT EREN KARAKOÇ Salyazı İmam Hatip Orta Okulu T
5   EMİRHAN ŞİMŞEK Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu T
6   TALHA MERAL Kürtün Üçtaş YİBO T

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

sanalbasin.com üyesidir
yukarı çık