AK Parti’de kongre süreci başlıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti’de kongre süreci başlıyor
AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, partisinin 7. olağan kongre sürecinin 21 Mart’ta Kelkit’te yapılacak kongreyle başlayacağını söyledi.

AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, partisinin 7. olağan kongre sürecinin 21 Mart’ta Kelkit’te yapılacak kongreyle başlayacağını söyledi.

Kongre sürecinin birlik, beraberlik ve büyük bir coşkuyla geçeceğini belirten Köse, geçtiğimiz haftalarda 7. olağan kongre sürecini resmi olarak başlatan ve kongre takvimini açıklayan AK Parti’de ilçe kongreleri ile Gümüşhane’de kongre heyecanının başladığını kaydetti.

Teşkilatlardaki birlik ve beraberliğin kongrelerdeki coşkuyla birlikte katlanacağını dile getiren Köse, “Temelinde adalet ve halka hizmet olan, milletimizin bağrından çıkarak kurulan Ak Partimiz; kuruluşundan bugüne kadar süre gelen birlik beraberlik ve dava kardeşliğini pekiştirmek için gün sayıyor. 7. Olağan kongre sürecimizin başlamasıyla kuruluşumuzdan bugüne kadar bayram havasında geçen ve adeta birer düğün coşkusuyla partililerimizi kenetleyen o büyük heyecan yeniden Ak Parti Gümüşhane ailesinde yaşanacak. Demokrasi anlayışından ödün vermeden, adaletten ve hakikatten şaşmadan ve aziz milletimizden kopmadan süreci yöneten Genel Merkezimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucu ilçelerimizin kongre tarihleri belirlenmiş ve bütün teşkilatlarımız heyecana ortak edilmiştir. Bizlerde Ak Parti Gümüşhane ailesi olarak belirlediğimiz tarihlerde, büyük bir coşku ve heyecanla kongrelerimizi gerçekleştirip teşkilatlarımızı daha da güçlendirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğiz” dedi.

Başkan Köse, ilk kongrenin 21 Mart tarihinde Kelkit’te gerçekleştirerek bayram havasında geçecek olan kongreleri başlatmış olacaklarını belirterek, “Akabinde 22 Mart 2020 tarihinde Merkez, 26 Mart 2020 tarihinde Şiran, 27 Mart 2020 tarihinde Köse, 12 Nisan 2020 tarihinde ise Torul ve Kürtün ilçe kongrelerimiz ile süreci tamamlamış olacağız. Bu süreçte aziz milletimize ve Gümüşhanemize hizmet etmek isteyen hemşehrilerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Bu vesileyle, 7. olağan kongre sürecimizin şimdiden ilçelerimize, ilimize, ülkemize, partililerimize ve aziz milletimize hayırlar getirmesini diliyor, bütün hemşehrilerimizi, dava arkadaşlarımızı ve kuruluşumuzdan bugüne kadar görev alan bütün AK Parti ailesini bu coşku ve heyecana ortak olmaya davet ediyorum” diye konuştu.


OPPO'dan Kırılmalara Karşı 1 Yıl Ekran GarantisiÖnceki Haber

OPPO'dan Kırılmalara Karşı 1 Yıl Ekran G...

10 Soruda El Hijyeni İle İlgili Merak EdilenlerSonraki Haber

10 Soruda El Hijyeni İle İlgili Merak Ed...

Facebook Yorum

Yorum Yazın