Gazeteci Yazar Serhat DOĞAN'a İmza Gününde Büyük İlgi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gazeteci Yazar Serhat DOĞAN'a İmza Gününde Büyük İlgi
Gazeteci yazar Serhat DOĞAN bir süre önce satışa çıkan SUS isimli kitabının imza töreninde okuyucularıyla buluştu.

Gazeteci yazar Serhat DOĞAN bir süre önce satışa çıkan SUS isimli kitabının imza töreninde okuyucularıyla buluştu. İmza gününe gösterilen ilgiden birhayli memnun olan DOĞAN ;

Bugün Ankara 13. Kitap fuarında imza günümüz vardı. Çok yoğun geçen bir günün ardından fuara gelerek bizlere destek veren herkese teşekkür ederim.

Öte yandan ahde vefanın ne demek olduğunu da böyle zamanlarda öğreniyorsunuz. Kimlerin sizlere değer verdiğini kimlerin ise size sadece göstermelik dostluk gösterdiğini anlamış oluyorsunuz.Çok güzel dostluklar kurduk bugün. Memleketin değişik yerlerinden çok güzel insanlarla tanıştık. Hülasa çok verimli bir gün oldu.

Bu süreçte şahsıma destek veren ve ilgisiyle bizleri mutlu eden Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen beyefendiye, telefonla arayarak iyi niyet duygularını ileten ve ülkücü bir kardeşinin böylesi organizasyonlara katılmasından mutluluk duyduğunu ifade eden MHP MYK üyesi Akın ÜstünBey'e, gönlümüzde her zaman aytı bir yeri olan Vahit Olgun ağabeyime, Hitabevi yayınları ve canım ağabeyim Erdal Eş'e uhdemizde her zaman kendisine yer bulan Vahit Olgun ağabeyimize, Gumushane Olay Gazetesine ve ekibine teşekkür ediyorum dedi.

Haber detay altı
Anahtar Kelimeler:
Gümüşhanespor Evinde Berabere Kaldı.Önceki Haber

Gümüşhanespor Evinde Berabere Kaldı.

Ezan Okuma Yarışmasında Haftanın Birincisi GümüşhanedenSonraki Haber

Ezan Okuma Yarışmasında Haftanın Birinci...

Facebook Yorum

Yorum Yazın