Gümüşhane

Girişimci Adayları Belgelerini Aldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Girişimci Adayları Belgelerini Aldı
Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası ‘’Potansiyel Turizme Alt Yapı Hazırlıyor’ projesi kapsamında düzenlediği uygulamalı girişimcilik eğitimleri sonucunda eğitimi başarı ile tamamlayan kursiyerlere Girişimcilik Belgelerini verdi.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası ‘’Potansiyel Turizme Alt Yapı Hazırlıyor’ projesi  kapsamında  düzenlediği uygulamalı girişimcilik  eğitimleri sonucunda eğitimi başarı ile tamamlayan kursiyerlere  Girişimcilik Belgelerini verdi.

Gümüşhane de potansiyel turizme alt yapı hazırlamak amacıyla Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen proje kapsamında düzenlenen eğitimlere katılarak başarılı olan Girişimci adaylarına düzenlenen törenle belgeleri teslim edildi.

Düzenlenen törende gerçekleştirilen eğitimler hakkında bilgi veren ve girişimci adaylarına başarılar dileyen GTSO Genel Sekreteri Lütfi Kılıç,  ‘Bu yıl hazırladığımız ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projemiz sayesinde Gümüşhane Ticaret Odası olarak Ekim ve Kasım ayları içerisinde düzenlediğimiz eğitimlerde 50 kursiyerimiz  bu başarılı olarak belge almaya hak kazandı. Kursiyerlerimiz verilen bu belgeler üzerindeki belge numaraları ile veya kendi  e-devlet sayfasındaki  belge numarası ile KOSGEB’e projelerini sunabilecekler. Bu eğitimlerde Girişimci adaylarına İş planı hazırlama,girişimcilik özelliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve yaratıcılık egzersizleri ile sorumlu girişimcilik kavramı ve tecrübe paylaşımı gibi önemli alanlarda eğitimler verildi. Bu eğitimler iş hayatına atılmak isteyen bir girişimcinin bu iş fikirlerini hayata geçirmesinde çok önemli. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası bizlerde bu girişimcilerimize elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Yürüttüğümüz bu projeye sonucunda artık birer girişimci adayı olan kursiyerlerimize hazırlayacakları projelerinde ve önlerinde ki süreçte başarılar diliyorum ’ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Trabzonspor'a Gümüşhane’de coşkulu karşılamaÖnceki Haber

Trabzonspor'a Gümüşhane’de coşkulu karşı...

Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2019 yılı bütçesi kabul edildiSonraki Haber

Gümüşhane İl Özel İdaresi’nin 2019 yılı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar