Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK' in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK' in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK, Ramazan Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayımladı. TAŞBİLEK mesajında şu sözlere yer verdi:

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakarak bayrama kavuşuyoruz. Bayramlar; milli birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en üst seviyede yaşandığı, sevgi, dostluk, kardeşlik duygularının yoğun olarak hissedildiği müstesna günlerdir.

 Türk milleti iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır  ayakta kalmayı başarmıştır.Bugünlerde de Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel salgın (pandemi) olarak ilan edilen koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı hep birlikte sabırla mücadele etmekteyiz.Bu bayram, başta sevdiklerimiz olmak üzere komşularımızın ve çevremizde yaşayan herkesin sağlığı için ayrı kalacağız. Lütfen tedbirlere uymaya devam edelim. Hep birlikte Gümüşhane’mizin bu sıkıntıdan arınmasını sağlayalım. Mübarek Ramazan Bayramı’nın ilimizin, ülkemizin ve tüm insanlığın sıkıntılardan kurtuluşuna vesile olmasını en kalbi duygularla temenni ediyorum.

Ramazan Bayramı’nın İslam coğrafyasına ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileklerimle, değerli Gümüşhaneli hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık ve esenlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmamızı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

                                                                                                              

                                                                                                         Kamuran TAŞBİLEK

                                                                                  Gümüşhane Valisi


İl Emniyet Müdürü KARATAŞ' ın Ramazan Bayramı Kutlama mesajıÖnceki Haber

İl Emniyet Müdürü KARATAŞ' ın Ramazan Ba...

Gümüşhane’nin yüksek kesimlerine kar sürpriziSonraki Haber

Gümüşhane’nin yüksek kesimlerine kar sür...

Facebook Yorum

Yorum Yazın