İl Emniyet Müdürü KARATAŞ' ın Ramazan Bayramı Kutlama mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İl Emniyet Müdürü KARATAŞ' ın Ramazan Bayramı Kutlama mesajı
İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk KARATAŞ, Ramazan Bayramı’nı kutlayan bir mesaj yayımladı. KARATAŞ mesajında şu sözlere yer verdi:

Dostluk, bereket ve paylaşmanın en yoğun şekilde yaşandığı mübarek Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakarak heyecanla beklediğimiz Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle belki bu bayramı biraz buruk yaşayacağız, yapmak istediğimiz ziyaretleri ve kalabalık aile buluşmalarımızı  gerçekleştiremeyeceğiz; ancak Türk ve Müslüman alemi olarak birlik ve beraberlik içerisinde bundan sonra kutlayacağımız nice bayramlara kavuşmamızı diliyorum.   

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm Müslüman alemine sağlık,  huzur, barış, birlik ve beraberlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, güzel vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ile yad eder, tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularla  kutlarım.

 

Ömer Faruk KARATAŞ

Gümüşhane İl Emniyet Müdürü


Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Ramazan Bayramı MesajıÖnceki Haber

Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, R...

Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK' in Ramazan Bayramı Kutlama MesajıSonraki Haber

Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK' in R...

Facebook Yorum

Yorum Yazın