Jandarma göz açtırmıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Jandarma göz açtırmıyor
Gümüşhane il Jandarma Komutanlığına bağlı ekipleri son bir hafta içerisinde yaptığı operasyonlarla uyuşturucu ve kaçak alkol yakalarken, çok sayıda şüpheliyi adli makamlara sevk etti.

Gümüşhane il Jandarma Komutanlığına bağlı ekipleri son bir hafta içerisinde yaptığı operasyonlarla uyuşturucu ve kaçak alkol yakalarken, çok sayıda şüpheliyi adli makamlara sevk etti.

Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş timlerince icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında, G.T ve E.K isimli şahısların hal ve hareketlerinden şüphelenilerek yapılan kimlik sorgusu ve üst aramasında 60 gram esrar maddesi ele geçirdi.

Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Şiran ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ise Şiran ilçesine bağlı Yeşilbük beldesinde ikamet eden M.S'nin evinde yaptığı aramada 15 gram kubar esrar, uyuşturucu madde içiminde kullanılan kova olarak tabir edilen uyuşturucu aparatı ve 2 kök kenevir bitkisi ele geçirdi.

Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Torul İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de Zigana tüneli çıkışındaki yol kontrol faaliyetinde yolcu minibüsünde yaptıkları aramada 9 adet (9 Litre) bandrolsüz kaçak içki ele geçirdi. Olayın şüphelileri G.T, E.K, M.S, E.Y ve T.A isimli şahıslar hakkında adli makamlarca tahkikat başlatıldı.

Gümüşhane il Jandarma Komutanlığınca son bir hafta içerisinde yol kontrol ve arama faaliyetleri esnasında hal ve hareketlerinden şüphelenilerek yapılan kimlik sorgulamalarında aranan şahıslardan H.A isimli şahıs, silahla kasten yaralama, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet ve işyeri dokunulmazlığını ihlal suçundan, S.G isimli şahıs kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak suçlarından, E.Ş isimli şahıs, alkol veya uyuşturucu maddesinin etkisi altındayken araç kullanmak suçundan yakalandı. H.A, S.G ve E.Ş. isimli şahıslar çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Gümüşhane Kapalı Ceza infaz kurumuna sevk edildi.


Gümüşhane’deni yeni koronavirüs tedbirleri açıklandıÖnceki Haber

Gümüşhane’deni yeni koronavirüs tedbirle...

AYDIN BİLGİÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.Sonraki Haber

AYDIN BİLGİÇ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTU...

Facebook Yorum

Yorum Yazın