Kelkit ikinci yarıya hazırlanıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kelkit ikinci yarıya hazırlanıyor
3. Lig 4. Grup’ta ilk yarıyı zirvede tamamlayan Kelkit , ikinci yarı hazırlıklarını Trabzon’da kamp yaparak sürdürürken, bir yandan da transfer çalışmalarını devam ettiriyor.

3. Lig 4. Grup’ta ilk yarıyı zirvede tamamlayan Kelkit  ikinci yarı hazırlıklarını Trabzon’da kamp yaparak sürdürürken, bir yandan da transfer çalışmalarını devam ettiriyor.

İkinci yarı için kadrosunu daha da güçlendirmenin hesaplarını yapan kırmızı-beyaz-yeşilli ekip forvet ve kanat mevkisine takviye yapmayı amaçlıyor. Teknik Direktör Ulaş Ulusan,  forvet ve kanat mevkilerine takviye yapmayı amaçladıklarını söyledi. Eksikliğini htikleri mevkilere doğru isimler katmak arzusunda olduklarını ifade eden Ulusan, “Kesinlikle transfer yapmış olmak için oyuncu almayacağız.

Alacağımız oyuncular direk 11’de oynayacak yeterlilikte olacak. Eğer arzu ettiğimiz özelliklerde oyuncu bulamazsak transfer yapmayacağız. Şuan için anlaştığımız bir isim yok. En kısa zamanda transferi sonuçlandırmak istiyoruz. Hedefimiz ikinci yarıya çok daha güçlü olarak girmektir” dedi.

Haber detay altı

Gümüşhane’den Ankara ÇıkartmasıÖnceki Haber

Gümüşhane’den Ankara Çıkartması

Otel Konforunda BarınakSonraki Haber

Otel Konforunda Barınak

Facebook Yorum

Yorum Yazın