Samsung Galaxy Note 20 FE Modeli Yanlışlıkla Listelendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsung Galaxy Note 20 FE Modeli Yanlışlıkla Listelendi
Samsung Galaxy Note 20 FE, Samsung’un resmi Brezilya sayfası üzerinde yanlışlıkla listelendi.

Galaxy S20 FE modeliyle adından söz ettiren Güney Koreli şirket, şimdi de Note 20 FE modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy Note 20 FE modeli kullanıcılar tarafından merakla beklenirken, Samsung’un yeni nesil akıllı telefonu şirketin Brezilya için hazırlamış olduğu sayfada ortaya çıktı.

Hatırlarsanız, Samsung geçtiğimiz günlerde düzenlenen Unpacked 2020 etkinliğinde FE serisine yoğunlaşacağını ifade etmişti. Bu doğrultuda ise S20 FE modelini duyuran Samsung, aynı zamanda Fan Edition serisine yeni üyelerde geleceğini müjdelemişti.

Samsung’un bu hamlesinden sonra yeni FE modelinin ne olacağı merak edilirken, bugün ise paylaşılan raporlarla beraber şirketin Note 20 Fan Edition modeli üzerinde çalıştığı gözler önüne serildi.

Samsung Galaxy Note 20 FE

Şirketin Brezilya sayfası üzerinden yanlışlıkla listelenen modelin paylaşılan bilgilere göre 6.5 inçlik bir ekranın üzerine kurulacağını görmekteyiz.

Bunun haricinde bir diğer raporda ise yeni nesil cihazın, 76 mm odak uzunluğuna ve 3x optik yakınlaştırma özelliğine de sahip olacağı belirtiliyor. Aynı zamanda bahsi geçen telefonun Gece Modu olarak adlandırılan özel bir kamera sistemiyle beraber geleceği de ifade ediliyor.

Tabi şimdilik Samsung cephesinden konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, şirkete yakın bazı kaynaklar bahsi geçen FE modelinin önümüzdeki aylarda resmi olarak tanıtılacağını öngörüyorlar.

Kaynak:Technopat


WhatsApp’a Yepyeni Depolama Yönetim Aracı Özelliği GeliyorÖnceki Haber

WhatsApp’a Yepyeni Depolama Yönetim Arac...

TORUL KOPUZ KÖYÜ KARANTİNADASonraki Haber

TORUL KOPUZ KÖYÜ KARANTİNADA

Facebook Yorum

Yorum Yazın