Samsung, Galaxy Note20 Serisi Yalnızca İki Modelle Gelebilir

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsung, Galaxy Note20 Serisi Yalnızca İki Modelle Gelebilir
Samsung, Galaxy Note20 serisinde Galaxy S20 ailesinin aksine iki modelle karşımıza çıkabilir. Bu iddianın kaynağıysa internette ortaya çıkan Bluetooth sertifikası başvurusu.

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S20 ailesinde; Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra olmak üzere üç model bulunuyor fakat bu durum Galaxy Note20 serisinde farklı olabilir. Güney Kore merkezli firmanın yeni Galaxy Note serisinde Note20 ve Note20 Ultra olmak üzere yalnızca iki modelle karşımıza çıkması bekleniyor.  

Özetle yakın zamanda Bluetooth SIG sertifikasyonu başvurusunda ortaya çıkan ve teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği Galaxy Note20 modeli, kendisine ek olarak yalnızca Ultra modeliyle beraber satışa çıkacak. Sızıntılar sayesinde yeni serinin en güçlü üyesi Galaxy Note20 Ultra’nın yanında modelle ilgili diğer birkaç önemli bilgiye daha sahip olmuş olduk. Sertifika detaylarına göre Samsung Galaxy Note20 Ultra’nın model numarası SM-N986U olacak. Bununla beraber yeni modelin Bluetooth 5 bağlantı desteğine sahip olacağını da belirtelim.  

 

Kaynak:Webtekno


Torul Kalesi Cam Seyir terası açıldıÖnceki Haber

Torul Kalesi Cam Seyir terası açıldı

Gümüşhane’de uyuşturucu operasyonuSonraki Haber

Gümüşhane’de uyuşturucu operasyonu

Facebook Yorum

Yorum Yazın