TÜBİTAK’ta Dereceye Giren Öğrencilere Ödül

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TÜBİTAK’ta Dereceye Giren Öğrencilere Ödül
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurulumu (TÜBİTAK) proje yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurulumu (TÜBİTAK) proje yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Valimiz Kamuran Taşbilek, TÜBİTAK 14. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına Gümüşhane Bilim ve Sanat Merkezi öğretmenleri Filiz Köksal ve Gürbüz Ataman danışmanlığında finalist olarak katılan ve 2 ayrı alanda 2 ayrı Türkiye İkinciliği kazanan öğrencilerimiz Mustafa Aybars Tuğlu (Kimya alanında Kuşburnu Çekirdeğini Atmıyoruz Geri Kazandırıyoruz Projesi ile) ve Selvi Eroğlu’nu (Değerler Eğitimi alanında Masal ve Hikâye Kitaplarının Değerler Eğitimi Kapsamında İncelenmesi Ters Açı İsimli Proje) aileleriyle birlikte misafir etti.

Valimiz Kamuran Taşbilek, Dereceye giren öğrencilerimizle gurur duyuyorum. Evlatlarımızın çalışmalarına devam etmeleri için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte öğrencilerimizin her zaman yanında olan ailelerine ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından Valimiz, öğrencilerimize hediye verdi.

Valilik makamında düzenlenen ödül törenine Valimiz Kamuran Taşbilek, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Şube Müdürü Oltan Balyemez, okul müdürü Vahdettin Eroğlu, danışman öğretmenler, dereceye giren öğrenciler ve aileleri katıldı.

Haber detay altı

FATMA CAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.Önceki Haber

FATMA CAN hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Kanser hastaları COVID-19 aşısını olmalı mı?Sonraki Haber

Kanser hastaları COVID-19 aşısını olmalı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın