Gümüşhane

Üniversitenin dış paydaş anketi talep ve önerilere açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Üniversitenin dış paydaş anketi talep ve önerilere açıldı
Abone ol
Gümüşhane Üniversitesinde sürdürülen Kalite Güvence Sistemi, Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme ve Toplumsal Katkı faaliyetlerini değerlendirmek üzere üniversite paydaşlarının memnuniyet derecesini belirlemek amacıyla düzenlenen “Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Memnuniyet Anketi” tüm Gümüşhane halkının görüş, talep ve önerilerine açıldı.

Üniversitenin mevcut durumunu daha iyi analiz edebilmek ve gelecekle ilgili projeksiyonların daha gerçekçi verilerle ortaya konması amacıyla ilgili komisyonlarca hazırlanmış olan anket, Gümüşhane halkının onayına sunuluyor.

Yayımlanmakta olan anket hakkında görüşlerini bildiren Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Üniversitemizin Kalite Güvence Sistemi ve Eğitim-Öğretim sürecinde paydaşları ile üniversite arasında daha etkin iş birlikleri tesis edilmesi, paydaş koordinasyonunda oluşan sorunların irdelenmesi ve taleplerin yerinde değerlendirilmesini amaçlayan dış paydaş anketi hazırlandı. Üniversitemizin ileriye dönük yapacağı planlamalar ve hazırlıkları içeren anketimize tüm halkımız aşağıda yer alan adres linkinden veya kare kod uygulamasından giriş yapılıp 15 Mart 2024 tarihine kadar doldurabilir. İdari ve akademik birimlerimizin daha etkin, verimli ve katılımcı şekilde faaliyet göstermesine rehberlik edecek olan anketimizin değerli paydaşlarımız ve tüm Gümüşhane halkımızca doldurulması bizler için büyük önem taşımaktadır. Zira buradan elde edilecek bilgiler, çalışmalarımızın şekillenmesi adına oldukça değerlidir. Üniversite-şehir bütünleşmesi bağlamında tüm paydaşların katkısıyla ortak bir değer yaratmak istediğimiz bu anket çalışmasına, Gümüşhane halkının destek vereceğini umuyor ve kendilerine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. Anketimizin Yükseköğretim camiası, Üniversitemiz, Gümüşhane şehrimiz ve bütün paydaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

Gümüşhane Üniversitesi Dış Paydaş Memnuniyet Anketine aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

https://forms.gle/haKemGVWp59xwnqJA


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hayati İnanç Gümüşhane'ye Geliyor!Önceki Haber

Hayati İnanç Gümüşhane'ye Geliyor!

AK Parti'nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adaylarıSonraki Haber

AK Parti'nin İl Genel Meclisi ve Belediy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar