Vali Taşbilek’ten meclise teşekkür ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Taşbilek’ten meclise teşekkür ziyareti
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, geçtiğimiz günlerde İl Özel İdaresi’nin onaylanan 2021 yılı bütçesi için İl Genel Meclisine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, geçtiğimiz günlerde İl Özel İdaresi’nin onaylanan 2021 yılı bütçesi için İl Genel Meclisine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan ve Meclis üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Vali Taşbilek, bütçenin Gümüşhane’nin her bir ferdine, hizmet gören her vatandaşına hayırlar getirmesini temenni etti.

Konuşmasına dünyanın ve Türkiye’nin birinci sırasında yer alan gündemi olan yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını hakkında uyarılarda bulunarak başlayan Vali Taşbilek, “Bu pandemi sürecinde sizlere ailelerinize ve toplumumuzun her ferdine, bütün insanlığa sağlık, sıhhat, şifa diliyoruz. İnşallah Rabbim sıkıntılı sürecin biran önce sona ermesini nasip eder. Bütün insanlık felaha erer, huzur ve sağlığa kavuşur. Bu süreç devam ettiği müddetçe çok dikkatli olmak zorundayız. Çok dikkat edeceğiz. Teması olabildiği kadar keseceğiz, toplantıları kısa ve hızlı tutacağız çünkü kapalı ortamlarda virüsün yayılma hızı daha fazla” dedi.

İl Genel Meclisi başkanı ve bütün üyelerine fedakarca çalışmaları sonucunda kabul edilen bütçe için teşekkür eden Vali Taşbilek, “İnşallah bütçemiz Gümüşhane’nin her bir ferdine hizmet gören her vatandaşımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Biz bir aileyiz, bir bütünün parçalarıyız. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Çok özel çabalar sarf ediyorsunuz. Bu vesileyle tekrar bütün çabalarınızdan emeklerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Çoruh EDAŞ’tan Kırsal Şebekeye Güçlü YatırımÖnceki Haber

Çoruh EDAŞ’tan Kırsal Şebekeye Güçlü Yat...

Gümüşhane’de Hayvanları Koruma polisleri göreve başladıSonraki Haber

Gümüşhane’de Hayvanları Koruma polisleri...

Facebook Yorum

Yorum Yazın