Samsung 7.000 mAh Bataryalı Telefon Üzerinde Çalışıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsung 7.000 mAh Bataryalı Telefon Üzerinde Çalışıyor
Son paylaşılan raporlara göre Samsung, 7.000 mAh bataryalı telefon üzerinde çalışıyor.

Kullanıcıların karşısına son olarak Galaxy Note 20 serisi ile çıkan Samsung, şimdi de orta segmente hitap eden 7.000 mAh bataryalı Galaxy M51 modelini duyurmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda ise paylaşılan raporlarla beraber Galaxy M51‘in bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. 

Bu kısımda paylaşılan bilgilere göreyse söz konusu uygun fiyatlı telefonun, 25 watt hızlı şarj destekli 7.000 mAh boyutundaki bir bataryadan besleneceği belirtiliyor. Bunun haricinde ise 6.67 inç boyutundaki AMOLED ekranı üzerine kurulacağı ifade edilen telefonun, 64 Megapiksel ana kameraya sahip olan dörtlü arka kamera kurulumuyla beraber gelmesi bekleniyor.

galaxy a51

Donanım tarafında ise Snapdragon 730 işlemcisine ev sahipliği yapacağı belirtilen telefonun, aynı zamanda 8 GB RAM ile birlikte geleceği de ifade ediliyor. Bunun dışında şimdilik Samsung’un yeni nesil telefonun ne zaman lanse edileceği bilinmiyor. Ancak Samsung’a yakınlığıyla bilinen kaynaklara göre, bahsi geçen 7.000 mAh bataryalı telefonun Ağustos sonunda veya Eylül ayının başında lanse edileceği tahmin ediliyor.

Kaynak:Technopat

Anahtar Kelimeler:
Selvinaz SADIK Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.Önceki Haber

Selvinaz SADIK Hakkın Rahmetine Kavuşmuş...

Kürtün'e meteorolojiden 'Turuncu' uyarıSonraki Haber

Kürtün'e meteorolojiden 'Turuncu' uyarı

Facebook Yorum

Yorum Yazın