Sema Doğan Yaşam Alanı 1 Haziran İtibarıyla Açılıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sema Doğan Yaşam Alanı 1 Haziran İtibarıyla Açılıyor
Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlem tedbirleri kapsamında, faaliyetlerine geçici olarak ara veren Sema Doğan Yaşam Alanı, normalleşme süreci kapsamında yeniden faaliyetlerine başlıyor.

Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlem tedbirleri kapsamında, faaliyetlerine geçici olarak ara veren Sema Doğan Yaşam Alanı, normalleşme süreci kapsamında yeniden faaliyetlerine başlıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısının ardından normalleşme süreci ile ilgili yaptığı açıklamalar kapsamında;

- 1 Haziran tarihi itibarıyla restoran, kafe, pastane, kıraathane, çay bahçeleri, dernek lokali, yüzme havuzu, kaplıca türü işletmeler belirlenen kurallar dahilinde saat 22.00'ye kadar hizmet vermeye başlayacağı belirtilmişti.

Bunun üzerine, gerekli önlem ve tedbirleri aldıklarını belirten Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan ÇİMEN “1 Haziran Pazartesi” itibarıyla, faaliyetlerine kaldıkları yerden devam edeceklerini bildirdi.

Gümüşhane Şehircilik ve Sosyal Hizmetler A.Ş. bünyesinde yer alan; “Sema Doğan Yaşam Alanı” tedbirler kapsamında kafe ve bahçe kısmında hizmet verecek olup; sinema, bowling ve go kart kapalı olacaktır.

Kaynak:Haber29.Com


CEMAL ERGİN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.Önceki Haber

CEMAL ERGİN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR...

Hazin hikayesi ile duygulandırıyor, görüntüsü ile büyülüyorSonraki Haber

Hazin hikayesi ile duygulandırıyor, görü...

Facebook Yorum

Yorum Yazın