Vali Taşbilek’ten Başkan Erdoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Taşbilek’ten Başkan Erdoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, dün yapılan seçimlerde oy birliğiyle yeniden İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Mehmet Emin Erdoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette ikinci dönemde yeniden oy birliğiyle başkan seçilen Erdoğdu’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Taşbilek, “Onun şahsında İl Genel Meclisimizin diğer üyelerine de sevgi ve muhabbetlerimizi iletmek için geldik. Tebrik ediyoruz değerli başkanımızı. İki senedir diğer İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımızla beraber çok güzel, uyumlu bir şekilde, işbirliği içinde, istişare ederek ilimizin kalkınmasına, köylerimizin gelişmesine yönelik çok güzel çalışmalarımız oldu. Bundan sonraki dönemde de bu hizmetleri beraber yürüteceğiz. Ben bu vesileyle tekrar hem kendisine hem İl Genel Meclisimize hem de ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu da Vali Taşbilek’e İl Genel Meclisi adına teşekkür ederek, “Bu nazik ziyaretiniz bize ziyadesiyle onur verdi. Sizin gibi bir mülki amirle çalışıyor olmak bizlere ayrıca bir haz ve lezzet veriyor. Hem Özel İdaremiz hem de sizden Allah razı olsun. Çok tatlı ve uyumlu bir ekip olarak halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Haber detay altı

Dikkat Planlı Elektirik Kesintisi YapılacakÖnceki Haber

Dikkat Planlı Elektirik Kesintisi Yapıla...

Gümüşhane’de kadın çiftçilere dikensiz kuşburnu fidanı dağıtıldıSonraki Haber

Gümüşhane’de kadın çiftçilere dikensiz k...

Facebook Yorum

Yorum Yazın