Gümüşhane

Akçay’dan Gümüşhane Üniversitesine tebrik

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Akçay’dan Gümüşhane Üniversitesine tebrik
Abone ol
Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, 2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarına göre Gümüşhane Üniversitesinin fakültelerde yüzde 96, yüksekokullarda ise yüzde 103'lük doluluk oranına ulaşmasının şehir ve Üniversite için çok önemli bir başarı olduğunu belirterek emeği geçen herkesi teşekkür etti.

Yaptığı açıklamada Gümüşhane Üniversitesinin yüksek oranda tercih edilen bir üniversite olmasının özverili çalışmalar sonucu elde edilen başarılar ve sunulan kaliteli eğitim hizmetinin bir göstergesi olduğunu kaydeden Akçay, elde edilen başarının gurur verici olduğunu ifade etti.

Gümüşhane’yi yüksek öğretimin için tercih eden tüm öğrencileri kentte ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade eden Akçay, “Gümüşhane Üniversitemiz kurulduğu ilk andan itibaren göstermiş olduğu istikrarlı büyüme, sosyal ve kültürel alanlarda göstermiş olduğu gelişme, bilimsel çalışmalar ve yayınlanan makale sayıları gibi birçok alanda elde etmiş olduğu başarılar ile ülkemizde adından sıkça söz ettiren ve dünyada da bilinen bir kurum olmuştur. Tabi ki elde edilen bu başarıların ardında başta Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Halil İbrahim Zeybek olmak üzere değerli akademisyenlerimiz ve üniversitemizin çok kıymetli idari ve akademik kadromuzun özverili çalışmaları yer alıyor. Üniversitemiz tarafından elde edilen bu başarıyı Gümüşhaneliler olarak bizlerde desteklemeli, takdir etmeli ve şehrimize gelen tüm misafir öğrencilerimizi altın kalpli insanlarımıza yakışır şekilde konuk etmeliyiz. Şunu asla unutmayalım ki şehrimize eğitim göremeye gelen her öğrencimiz hem bizlere verilen bir emanet, hem de şehrimizin tanıtımı için gönüllü bir turizm elçisidir. Ben Gümüşhane Üniversitemiz tarafından elde edilen bu başarı grafiğinin her geçen gün daha da artacağına olan inancımı belirterek, Rektörümüz Prof.Dr.Halil İbrahim Zeybek, akademisyenlerimizi ve tüm idari ve kadromuzu tebrik ediyor  teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Akçay’dan Gümüşhane Üniversitesine tebrik


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Miniklerden Yunus Emre bebeğe destekÖnceki Haber

Miniklerden Yunus Emre bebeğe destek

DSİ Can Suyu OlduSonraki Haber

DSİ Can Suyu Oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar